The Devil's Trap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Devil's Trap

What do you say we kill some evil and raise a little hell?
 

ИндексДобре дошли!ТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Хей, форумници! Не е ли лятото най-подходящото време да съживим нашия хубав форум? Разберете как може да помогнете ТУК. Всякаква помощ от ваша страна е необходима!

 

 Откровенията или потребител на месеца...

Go down 
5 posters

Как ви се струва идеята за специална статия за отделен потребител?
Допада ми, би било интересно да науча нещо ново за останалите фенове
Откровенията или потребител на месеца... Vote_lcap82%Откровенията или потребител на месеца... Vote_rcap
 82% [ 18 ]
Все ми е едно
Откровенията или потребител на месеца... Vote_lcap18%Откровенията или потребител на месеца... Vote_rcap
 18% [ 4 ]
Не ми харесва, не виждам смисъл
Откровенията или потребител на месеца... Vote_lcap0%Откровенията или потребител на месеца... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Имам по-добри идеи и ще се радвам да ги споделя в темата
Откровенията или потребител на месеца... Vote_lcap0%Откровенията или потребител на месеца... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 22
 

АвторСъобщение
Kara Winchester
Създател на капана
Създател на капана
Kara Winchester


Female
Брой мнения : 573
Age : 33
Любим герой : Дийн
Любим епизод : In My Time of Dying
Registration date : 12.08.2007

Откровенията или потребител на месеца... Empty
ПисанеЗаглавие: Откровенията или потребител на месеца...   Откровенията или потребител на месеца... Icon_minitimeСря Ное 26, 2008 10:10 pm

Тук ще ви обясня какво представлява новия подфорум "Откровенията" (който нарекохме така, заради Откровенията на Йоан, но нямаме за цел да намекнем каквото и да било, свързано с Апокалипсиса Laughing ).

Както знаете, след като избрахме потребителя на годината ви обещахме изненада (за чието закъснение понасям вината и искрено съжалявам). Целта на тази "изненада" е да разберем малко повече за хората, които се крият зад форумните си псевдоними.

Всеки месец ние ще избираме на случаен принцип един от активните ни потребители, няма значение дали е бил активен през последните дни или не. За него ще публикуваме статия, възможно най-интересна за вас, а вие ще може да я прочетете в този подфорум. За вас ще бъде изненада кой ще бъде потребителя на следващия месец.

За месец декември започваме с Pustinna Roza, тъй като тя бе избрана за "Потребител на годината" и мисля, че заслужава да даде началото на "Откровенията". Статията за нея може да прочетете в този подфорум Smile

Пускам една анкетка, за да видя какво мислите за новата категория във форума. Ще ви бъда благодарна, ако кажете какво мислите, защото все пак това е ново начинание и ако разберем мнението ви, дори и напълно да не харесвате идеята, ще може да го подобрим за по-нататък... Smile
Върнете се в началото Go down
http://fortressofsolitude.forumotion.com/
versaj
Шейпшифтър
Шейпшифтър
versaj


Female
Брой мнения : 237
Age : 34
Местожителство : Plovdiv
Любим герой : Сами
Registration date : 07.10.2007

Откровенията или потребител на месеца... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията или потребител на месеца...   Откровенията или потребител на месеца... Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 4:08 pm

Аз все си мисля, че ако някой иска да се разкрие ще го направи, а никът до известна степен също е самоизява. С други думи не ми пъка особено и се надявам скоро да не помадам в "Откровенията"
Върнете се в началото Go down
http://www.circus-balkanski.com
DaniTo
Специално дете
Специално дете
DaniTo


Female
Брой мнения : 451
Age : 33
Местожителство : Bulgaria
Любим герой : Sam
Registration date : 07.09.2007

Откровенията или потребител на месеца... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията или потребител на месеца...   Откровенията или потребител на месеца... Icon_minitimeПет Дек 05, 2008 1:20 pm

На мен пък като идея много ми харесва! Страхотно е! Прочетох с голям интерес интервюто с Нели! Браво, мацки, добре сте го измислили! Кой е следващата жертва? Laughing
Върнете се в началото Go down
Flawless
Обладан
Обладан



Female
Брой мнения : 42
Age : 29
Любим герой : Сам/Дийн/Боби
Любим епизод : Bloody Mary
Registration date : 06.06.2009

Откровенията или потребител на месеца... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията или потребител на месеца...   Откровенията или потребител на месеца... Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 8:10 pm

Идеята е яка,ама защо след Pustinna Roza и Sawyer няма повече "откровения"?Ще бъде интересно да продължите и да пишете за повече потребители!
Върнете се в началото Go down
http://www.brumbilq.forume.biz
iveta_1409
Обладан
Обладан
iveta_1409


Female
Брой мнения : 8
Age : 28
Местожителство : In Hell
Любим герой : Сам и Дийн
Любим епизод : Heaven and Hell
Registration date : 17.08.2009

Откровенията или потребител на месеца... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията или потребител на месеца...   Откровенията или потребител на месеца... Icon_minitimeПон Авг 17, 2009 4:57 pm

И аз, както и повечето потребители мисля, че е добра идея да има потребител на месеца. Гласувам "ЗА" с две ръце.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Откровенията или потребител на месеца... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията или потребител на месеца...   Откровенията или потребител на месеца... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Откровенията или потребител на месеца...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Devil's Trap :: Вход към Ада :: Откровенията-
Идете на: